6 ilginç komodin modeli

bavul
Yatağınızın başucunda kullandığınız ve kullanışlı olduğu kadar dekoratif özellikleri ile de hayatınıza renk katmakta olan komodinler için sıradanlıktan uzak fikirler arıyorsanız 6 ilginç komodin modeli size yardımcı olacaktır. Her eşyanızı rahatlıkla koyabileceğiniz bir komodin için size değişik, yaratıcı ve şık fikirler sunan bu modelleri mutlaka incelemeli ve evinizde uygulamalısınız.

  • Varilden komodin yapımı: Değişik renklerde boyayacağınız variller sayesinde başucu lambaları, fotoğraflar ve yatarken başucunuzda durmasını istediğiniz tüm eşyalar için farklı bir komodin oluşturmanız mümkün olacaktır. Yatak odanızda kullanılan mobilya ve aksesuarla uyumlu olacak şekilde boyayarak yenilediğiniz variller kullanışlı bir komodin olarak dayanıklılığı ile de size hizmet edecektir.
  • Eskiyen sandalyelerinizi değerlendirin: Eskimiş olmasına rağmen manevi değeri sebebi ile atmaya kıyamadığınız sandalyeleri son zamanların retro ve vintage dekorasyon trendlerine göre yenileyerek komodin olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz arka kısmını çıkarabileceğiniz gibi dilerseniz aynen kullanabileceğiniz bu sandalyeler de farklı bir görüntü oluşturacaktır.
  • Davuldan komodin yapımı: Özellikle müzikle haşır neşir olanların komodin yerine eski davullarını yenileyerek komodin olarak kullanması çok doğru bir seçim olacaktır. Yatak odanızdaki renklerle uyum sağlayacak şekilde renk değişikliği de yapabileceğiniz davulların üzerinde şık bir lamba kullanmanız ve arkasına koyacağınız oval ve antik görünümlü bir ayna da görüntüyü daha da şık hale getirecektir.
  • Eski bavullarla komodin yapımı: Nostaljik bir görüntü elde etmenize olanak sağlayacak olan eski model bavulların üzerine lamba ve çerçevelerin düz durmasını sağlayacak olan ahşaptan bir zemin koyarak farklı bir komodin oluşturabilirsiniz.
  • Sandıklarla komodin oluşturma: Eski orta boy sandıklarınızı kullanarak ya da küçük sandıklarınızı üst üste yerleştirerek birbirinden değişik komodinler oluşturabilirsiniz. Hatta bunları kumaşla kaplayarak ya da boyayarak yata odanızla daha uyumlu hale de getirebilirsiniz. sandalye
  • Merdiven basamaklarından komodin oluşturma: Evinizdeki eski küçük merdivenleri kullanarak ya da farklı boylardaki kutuların üzerine ahşap yerleştirip sağlamlaştırarak merdiven görünümü verebilir ve bu merdivenlerin her basamağına değişik aksesuarlar yerleştirerek bunları yatak odanızda hoş bir görüntü oluşturacak olan komodinler haline getirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir