Bahçenizde keyifli köşeler

Bahçenizde keyifli bir ortam yaratmak için öyle çok fazla zahmete girmenize gerek yok. Bir iki konforlu koltuk, minder ve masa-sandalyelerle kendinize güzel bir keyif köşesi oluşturabilirsiniz.

otantik-bahce

Otantik objeleri seviyorsanız hasır sandalyeler, bambu aydınlatmalar ve renkli yastıklarla donatılmış salaş bir sedir ile bahçenizde bohem bir hava yaratabilirsiniz.

bahce-oturma-kosesi

Bahçenizde oturma odası konforunu yaşatmaya ne dersiniz? Renkli bir kilim, şık bir orta sehpa ve rahat koltuklarla, yeşillikler içinde keyifli bir köşe hazırlayabilirsiniz. Koltukların arasına renkli çiçekler yerleştirerek ortama tazelik ve canlılık katın.

kose-bahce

Küçük dokunuşlarla eski eşyalarınıza farklı bir görünüm kazandırıp bahçenizde hoş bir köşe oluşturabilirsiniz. Eski masanızı pastel tonlarda boyayıp sandalyelerinizi çiçekli kırlent yastıklarla süsleyerek sevimli bir oturma köşesi hazırlayabilirsiniz.

oturma-alanı-bahce

Ağaçların ve rengarenk çiçeklerin arasında kendinize güzel bir dinlence köşesi yaratabilirsiniz. Bundan sonra arkadaşlarınızla hoş sohbetlerin, çay kahve keyfinin tadı burada çıkacak.

sezlong-bahce

Ağacın kenarında rahatça dinlenip güneşlenebileceğiniz bir köşe yaratmaya ne dersiniz? O halde bahçenizin uygun bir köşesine iki şezlong yerleştirerek doğanın huzur veren havası eşliğinde kitabınızı okumanın keyfini çıkarın.

hamak-bahce

İki ağacın arasında konforlu bir hamak hazırlayarak keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz. Yastıklarla donattığınız hamağınıza uzanıp güzel bir salıncak sefası yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir