Bahçenizde salıncak sefası

Yediden yetmişe herkesin sevdiği,insanı çocukluğuna döndüren,keyiflendiren anlardan biridir sallanmak. Nerede bir salıncak görsek, kendimizi salıncağa atıp keyfini çıkarırız. Bu noktada bahçeli evi olanlar çok şanslıdır. Eğer sizde bahçeli bir eve sahipseniz, bu harika modellerden birine mutlaka bahçenizde yer açın.

salincak-renkli

Verandanızda pastel tonlarda bir ahşap salıncak kullanın. Salıncağınızı çiçek desenli minder ve yastıklarla donatarak romantik ve canlı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gök kuşağını anımsatan rengarenk bir salıncağa ne dersiniz? ister evinizin içinde, ister verandanızda kullanacağınız bu sevimli model ile salıncak keyfiniz ikiye katlanacak.

yatak-salıncak

Yuvarlak yatakları andıran, hasır salıncak ile konfor ve keyfi bir arada yaşayacaksınız.Salıncağınızı yastıklarla donatarak rahat bir hale getirin ve dinlenmek için harika bir alan yaratın.

hamak-kırmizi

Güzel havalarda hamak keyfi yapmak herkesin en büyük arzusudur. Minder ve yastıklarla donatılmış geniş bir hamakta keyif yapmanın tam zamanı.

yatak-keyif

Tahtadan bir platform hazırlayın, üzerine yumuşak bir minder koyup renkli yastıklar dizin. Yatağı andıran bu harika salıncakta keyif yapmanın tadını çıkarın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir