Banyolara farklı havluluk modelleri

Temel banyo ekipmanlarından biri olan havlular banyoların olmazsa olmazıdır. Lavabomuzun yanı başında asılı olan el havlularından misafir havlusuna, banyo havlusundan ayak havlusuna kadar çeşitli havlular banyolarımızı süsler. Sıradan havluluk modellerinden sıkıldıysanız, banyonuza farklı bir hava katmak istiyorsanız bu havluluk modelleri size ilham verebilir.

askılık

Geyik şeklindeki metal görünümlü bu havluluk oldukça farklı ve sevimli görünüyor. Bu orijinal askılığı duşa kabininizin hemen yanındaki boş duvara asabilirsiniz. Böylelikle banyodan çıkar çıkmaz havlunuza sarınabilirsiniz.

askılık-halat

Sade ve farklı bir askılık arayışındaysanız halattan yapılma damla şeklindeki bu havluluk, el havlusu asmak için iyi bir seçim olabilir. Eğer yeriniz uygunsa, kullanım kolaylığı açısından lavabonuzun hemen yanındaki duvara asmanızı öneririz.

havluluk

Lavabo tezgahının bitişiğinde, tel kafes şeklinde tasarlanmış bir havluluk kullanarak farklı ve kullanışlı bir seçim yapabilirsiniz. İki bölmeden oluşan modelde üst bölmeye misafir havlularınızı yerleştirip alt bölüme günlük kullandığınız havlunuzu koyabilirsiniz. Bu post-modern havluluk ile işlevsellik ile zarafeti bir arada bulabileceksiniz.

kapı-arkasi

Banyo kapınızın arkasına altlı üstlü iki tane klasik havluluk monte ettirerek kapı arkasını havluluk olarak değerlendirebilirsiniz. Bu tasarım ufak hacimli banyolarınızda yerden tasarruf sağlayarak pratik bir çözüm getirir.

kasa

Havlularınızı hem asmak hem de saklamak için sebze kasalarından faydalanabilirsiniz. Küçüklü büyüklü sebze kasalarını değişik kombinasyonlarla banyo duvarınıza asarak havlularınız için farklı bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz küçük kasalara makyaj malzemesi ve pamuk gibi kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirerek renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

merdiven-havlu

Banyonuzda sıra dışı ve dikkat çekici aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız, merdivenden havluluk tam size göre. Kullanmadığınız eski ahşap merdiveni havluluğa çevirerek yaratıcılığınızla gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir