Banyolarınız için pratik depolama fikirleri

Biz bayanlar evimizin her köşesinin derli toplu ve güzel bir görünümde olmasını isteriz. Dağınıklığa, kalabalıklığa gelemeyiz. Hele ki bazılarımız tam düzen hastasıdır. Bu noktada pratik depolama çözümleri en büyük yardımcımızdır. Sizin için derlediğimiz birbirinden yaratıcı ve kullanışlı saklama alanı fikirleriyle tanışmaya hazır olun.

banyo-saklama

Saç şekillendiricilerinizi koyacak yer bulamıyorsanız ya da kablolarının birbirine dolanmasından şikayetçiyseniz harika bir önerimiz var. Saç düzleştirici ve maşanızı dolap kapağının içine yapıştırarak hem şık hem de kullanışlı bir saklama alanı yaratabilirsiniz. Rulo pvc bu konuda size yardımcı olacak.

Saç kurutma makinesi ve düzleştiriciler için bir başka depolama fikri de tel sepet veya klasörler. Banyo dolabınızın yan tarafına geniş, tel bir sepet monte ettirin ve içine saç bakım ürünlerinizi yerleştirin. Böylece her an gözünüzün önünde ve elinizin altında olacaklar.

dolap-ütü

Dolap kapağının iç kısmına raf monte ettirerek kremleriniz ve kulak pamuğu gibi kişisel bakım ürünleriniz için harika bir alan yaratabilirsiniz. Dilerseniz rafların kenarını ve dolabın iç kapağını çiçekli bir duvar kağıdıyla süsleyerek hoş bir görünüm yakalayın.

Ütü masasını banyo dolabınızın içine yerleştirdiğiniz bir aparatın üstüne oturtarak oldukça kullanışlı bir ütüleme alanı yaratabilirsiniz. Dolabınızın iç rafında elektrik girişi bulundurmanız ayrı bir kolaylık sağlayacaktır. Bu pratik fikir ile rahatça ütü yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

banyo-cekmece

Saç kurutma makinesi ve taraklarınızı muhafaza etmenin pratik bir yolu var. Çekmecelerin içindeki dağınıklığı toparlamak için yardımcı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Bu, saç bakım ürünlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Saç kurutma makinesi ve saç şekillendiricilerinizi bölmeli kutuda muhafaza edebilirsiniz. Hem şık hem de oldukça kullanışlı olan bu fikir ile saç bakım ürünleriniz elinizin altında olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir