Çocuk odalarına eğlence katın!

ev-yatak
Çocuklarınıza onları mutlu edecek, eğlenceli odalar hazırlamaya ne dersiniz? Keyifle oyun oynayıp derslerini çalışacakları, resim yapıp mışıl mışıl uyuyacakları renkli odalar hazırlayın.
Ev şeklinde yüksek bir yatak çocuğunuzun odası için harika bir seçim olabilir. Evi anımsatan bu yatakta çocuğunuz renkli hayallere dalıp eğlenceli oyunlar oynayabilir.

kaydırakli-yatak

Çocuğunuzun odasında kaydıraklı bir yatağa yer vererek eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Yatağın alt kısmını ev görünümlü bir perdeyle kapatarak çadırı andıran güzel bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun eşyalarını ve oyuncaklarını da bu bölümde saklayabilirsiniz.

yüksek-yatak-1

Hareketli, yerinde duramayan bir çocuğunuz varsa odasında merdivenli bir yatak tercih edebilirsiniz. Altını çalışma masası, makyaj masası ve kitaplık olarak değerlendirebileceğiniz bu yatak kullanışlı olduğu kadar, prensesinize keyifli bir ortam hazırlar.

saklama-alani

Çocuk odalarının vazgeçilmezi olan oyuncaklara yer açmayı unutmayın. Oyuncakları derli toplu bir şekilde saklamak için renkli sepetler, kutular ve kovaları kullanabilirsiniz.

kara-tahta (2)

Duvarın bir bölümüne kara tahta görünümü vererek çocuğunuzun özgürce resim yapabileceği bir alan yaratabilirsiniz. Dilerseniz bir tarafına rulo kağıt asarak çocuğunuza her iki türlü resim yapma zevkini yaşatabilirsiniz.

cadir

Sevimli bir çadır çocuğunuzun odası için harika bir seçim olabilir. Çocuğunuzun arkadaşlarıyla oyun oynayacağı, saklanıp keyifli anlar geçireceği bir çadır ile odasına eğlence katabilirsiniz.

duvar-oda

Duvarları çocukların hayal gücüne bırakabilirsiniz. Renkli bantlarla hazırlayacağınız çerçevelerin içlerini çocuğunuzun sanat eserleriyle doldurarak odasına renk katabilirsiniz. Ufaklığınızın sevimli çalışmaları duvarlarınızı şenlendirecek.

kaykay-raf

Çocuğunuzun odasında eğlenceli dekoratif aksesuarlara da yer verebilirsiniz. Kaykaydan bir duvar rafı ile yaratıcılığınızı konuşturarak ufaklığınızın odasına farklı bir hava katabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir