çocuk odalarına yaratıcı öneriler

Çocuk odaları için birbirinden renkli ve şık fikirleri sizin için bir araya getirdik:

ev-yatak-4

Özel tasarım mobilyalar
Çocuklarınızın odalarında onların renkli dünyasını yansıtacak ve hayal gücünü geliştirecek tasarımlara yer verebilirsiniz. Tepesi çatı görünümlü, evi andıran bir karyola uyku zamanı dışında keyifli oyunlar oynayacağı bir oyun alanı olabilir.

desenli-duvar

Sevimli desenler
Puantiyeler, çiçek desenleri ve kareli kumaşlar çocuk odaları için güzel bir seçim olabilir. İster duvar kağıdında, ister masa örtüsünde, isterseniz perdesinde desen kullanmaktan çekinmeyin.

ranza-modeli-2

Fonksiyonel şıklık
Küçük odalarda hem kullanışlı hem de hoş tasarımlara yer vererek fonksiyonel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ayakları ve yan tarafı raflardan oluşan bir yüksek yatak modeli, az yer kapladığı gibi aynı zamanda eşyalarınız için depolama işlevi görecektir. Yüksek ayaklı bu yatağın altında kalan boş kısma bir yatak daha koyarak kardeş odaları için harika bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

basamak-yatak

Ranza yerine basamaklı yatak
Kardeş odalarında ranza fikrinden sıkıldıysanız size farklı bir önerimiz var. Daha ferah bir görünüm için basamak modelli bir yatak takımı tercih edebilirsiniz. Bu yatak modeli dekoratif olduğu kadar farklılığıyla oldukça dikkat çekecek.

raf-tasarım

Farklı raf tasarımları
Çocuk odalarında farklı ve modern raf modelleri kullanabilirsiniz. Küçük geometrik şekilli veya ev şeklinde raflar çocuğunuzun odasına farklı bir hava katabilir.

ev-raf

Sade ve dekoratif
Beyaz lake mobilyalar kullanarak sade ama dekoratif bir oda hazırlayabilirsiniz. Hem beyaz rengi ortamı daha ferah ve aydınlık gösterecektir.

beyaz-cocuk-odasi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir