Eski dikiş makinelerinden orijinal eşyalar

Eski dikiş makinelerini hala saklıyorsanız onları farklı şekillerde değerlendirerek birbirinden orijinal eşyalar yaratabilirsiniz.  Bu yaratıcı fikirler size ilham verecek.

dikiş-makinesi-ayak

Yemek masası: Eski dikiş makinesi ayaklarından yemek masası oluşturmaya ne dersiniz? Mutfağınıza hem nostaljik hem de farklı bir yemek masası arıyorsanız, o sakladığınız eski dikiş makinesi masasını ortaya çıkarma zamanı. Dikiş makinesi masanızın tezgahını beyaz bir ahşapla yenileyerek harika bir yemek masası elde edebilirsiniz. Bu nostaljik görünümlü masayı country tarzı sandalyelerle tamamlayarak eski zamanların çekiciliğini mutfağınıza yansıtabilirsiniz.

mermer-masa

Salona oturma köşesi: Yazlık evinizde şöminenin yanı başında şık bir otuma köşesi hazırlamayı kim istemez? Bunun için eski dikiş makinenizin ayaklarından faydalanabilirsiniz. Beyaz mobilyalarla donatılmış salonunuza uyum sağlayacak şık bir beyaz masa ve döküm sandalyeler oldukça hoş bir seçim olabilir. Dikiş makinesi ayaklarının üzerine beyaz yuvarlak bir mermer kestirerek iki kişilik sevimli bir masaya dönüştürebilirsiniz. Bu nostaljik masayı beyaz döküm sandalyelerle tamamlayarak şık bir köşe oluşturun.

makyaj-masasi

Makyaj masası: Yatak odanız için oldukça farklı ve şık bir makyaj masasına ne dersiniz? Eski dikiş makinenizin masası üzerinde küçük bir değişiklik yaparak onu harika bir makyaj masasına çevirebilirsiniz. Öncelikle dikiş makinenizin tezgahını değiştirerek yeni bir görünüm elde edin. Modern bir görünüm yakalamak için beyaz renge boyayabilirsiniz. Yan kısımlarına mini çekmeceler ekleterek tokalarınız, ufak tefek eşyalarınız için yer kazanabilirsiniz. Bu orijinal makyaj masasını beyaz bir ayna ile tamamlayarak bütünlük sağlayın. Odanıza biraz ışıltı katmak isterseniz aynanızın yanlarını minik aydınlatmalarla süsleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir