Göz alıcı banyolar için dekoratif fikirler

Göz alıcı banyolara sahip olmak için birkaç ufak tüyoya ne dersiniz? Ufak dokunuşlarla banyolarınızı kullanışlı ve şık ortamlara dönüştürmek çok kolay. Sizin için bir araya getirdiğimiz fikirler bu konuda size oldukça yardımcı olacak.

banyo-aydınlatma

Banyonuzda ilgi çekici bir görünüm yakalamak istiyorsanız, sıra dışı ve iddialı aydınlatmalar kullanarak banyonuza farklılık katabilirsiniz. Gerek ayna yanında gerekse tavan aydınlatmasında şık parçalar tercih edin.

dusa-kabin

Banyonuzun kullanım alanını kısıtlamayacak ölçülerde oval, küvet üstü duşa kabinler ile küçük banyolarda da küvet keyfini yaşayabilirsiniz.

banyo-duvar

Banyonuzda göz alıcı bir görünüme imza atmak istiyorsanız küvetinizin etrafını canlı renkte, desenli bir duvar kağıdıyla kaplatabilirsiniz. Altın renginde musluk tercih ederek mekana ışıltı katabilirsiniz.

sıra-dışı-banyo

Banyo dekorasyonunuzda sıradanlıktan kurtulun ve farklı fikirlere açık olun. Lavabonuzu yerleştirdiğiniz köşeyi boydan tavana siyah renge boyayarak kara tahta görünümü verin. Duvarın üzerine şık bir ayna, diş fırçalık ve sabunluk çizdirerek ilginç ve sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Hayal dünyası geniş olanların ayrı bir sempatisini kazanacak olan bu dekoratif fikir görenleri mest edecek.

duş-perde

Küvetinizi veya duşa kabininizi renkli banyo perdeleri ile tamamlayarak hem şık hem de kullanışlı bir dokunuşa imza atabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir