Kale’den dekoratör ve mimarlar için yenilikçi bir banyo tasarım programı: Kale360

Banyosuna profesyonel bir dokunuş katmak isteyenler genelde iç mimar veya dekoratörlerle çalışmayı tercih ediyorlar. Bunda banyonun şekline, boyutuna veya konumuna göre daha iyi bir plan yapabilmeleri ve tasarıma dair hazır örnek sunmalarının büyük payı var.

Dekoratörler ve iç mimarların banyo tasarımı konusunda yararlanabilecekleri birçok program olsa da bunların bazılarının kullanımı teferruatlı veya ücretli olabiliyor.
Ancak Kale360.com’un yenilikçi uygulaması ile banyo tasarlamak son derece pratik bir hal alıyor.
Bu banyo tasarım programı sayesinde dekoratörler ve iç mimarlar, banyosunu yenilemek isteyen müşterilerine görmek istedikleri banyo dekorasyon örneklerini ücretsiz ve pratik bir şekilde oluşturabiliyorlar. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulama ile dekoratörler müşterilerinin hayallerindeki banyo tasarımlarını hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürebilecekler.

banyo-tasarimi

Herkesin olduğun gibi dekoratörler ve iç mimarların da zevkle kullanacağı bu program oturduğunuz yerden banyo dekorasyonu planı yapmanın rahatlığını yaşatıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken www.kale360.com adresine girip üye olmak.

Üye olduktan sonra banyo tasarım işlemine başlayabilirsiniz. Banyonun şeklini seçip döşenecek karoları belirleyin ve banyoda yer alacak ürünleri ekleyin. Bu 3 kolay adımın ardından planladığınız banyoyu görüntüleyebileceksiniz. Tasarım aşamasında Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalarının binlerce güzel ürünü ve Kale360’ın zengin ürün yelpazesinden yararlanarak şahane banyo dekorasyonları hazırlayabilirsiniz. İçinize sinmeyen bir detay olduğunda ise seçiminizi değiştirebilme imkanınız da var.

Bu uygulamanın en güzel özelliği banyonuzu yerinizden kalkmadan, fazla vakit harcamadan tasarlayabilme imkanı sunması. Ayrıca zengin ürün portföyü de bir diğer artısı. Bu sayede banyonuzun tüm ihtiyaçlarını tek bir seferde belirleyip tasarımı sonlandırabilir, Kale’nin birbirinden güzel modelleri arasından seçeceğiniz ürünlerle müşterilerinizin zevkine uygun harika banyo tasarım modelleri oluşturabilirsiniz.

Tasarımı bitirdikten sonra planı panoromik veya 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyorsunuz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak müşterilerinize farklı alternatifler sunabilirsiniz. Kale360.com’da tasarıma başlamadan önce zengin foto galerisinden başkalarının yapmış olduğu banyo tasarım modellerini inceleyerek de ilham alabilirsiniz. Kale360, dekorasyonla uğraşan profesyonellerin ve iç mimarların vazgeçilmez tasarım programı olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir