Keyifli ve renkli balkonlar

Yazın en fazla vakit geçirdiğimiz alanlardan biri balkon ve bahçelerimiz. Temiz havayı içinize çektiğiniz bu ferah alanları, keyifli ve sevimli bir köşeye dönüştürmeye ne dersiniz? O halde hazırlıklara başlayalım.

bahçe6

Evinizin verandasını keyifli ve konforlu bir oturma odasına çevirebilirsiniz. Verandanıza ikili kanepeler ve minik sehpalar yerleştirerek oturma odası keyfini bahçenize taşıyın. Balkonunuzda ev sıcaklığını hissetmek için zeminde halı ya da kilim kullanabilirsiniz. Ahşap meyve kasalarını sehpa olarak değerlendirerek balkonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.

bahçe7

Bahçenizin ortasında uygun bir köşe belirleyip orayı güzel bir yemek köşesine dönüştürebilirsiniz. Masanızın etrafında bank sandalyeler kullanarak bahçeye uygun bir konsept yaratabilirsiniz. Renkli yastıklar, puantiyeli masa örtüsü ve taze çiçekler ile bahçenizi sevimli bir hale getirin.

hamak

Keyfinize düşkünseniz balkonunuzda hamağa yer vererek huzurlu bir köşe yaratabilirsiniz. Balkonunuza otantik bir hava katmak için balkonunuzun pervazını bambu ile kaplayabilirsiniz. Rahat bir hamak yanında bambudan yapılmış otantik bir sehpa bir anda ortamın havasını değiştirecektir. Bununla birlikte bunlara uyumlu etnik desenli bir kilim ile bütünlüğü sağlamış olursunuz.

mavi-balkon

Balkonunuzda samimi, sıcak bir atmosfer yaratmaya ne dersiniz? O halde mavinin huzur verici etkisinden faydalanın. Geniş bir balkonunuz varsa, mavi minderli bir oturma grubuyla konforlu ve keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. Dekorasyonunuzu şık bir halı ve beyaz perdeler ile tamamlayarak mekanda oturma odası havası yaşatabilirsiniz. Son olarak renkli çiçeklerle balkonunuza canlılık ve tazelik katın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir