Kış aylarında bahçe keyfi

Havaların soğumaya başlaması, bahçe keyfi yapmanıza engel değil. Eğer bahçeli veya büyük balkonlu bir eviniz varsa, küçük dokunuşlarla kışın dahi açık havada oturma keyfini yaşayabilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz dekorasyon fikirleri bu konuda oldukça yardımcı olacak.

kıs-bahce-2

Balkon veya verandanızda kandillere yer vererek şık ve sıcak bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bu noktada dış mekanlar için ideal olan cam gövdeli, kandil görünümündeki mumlukları tercih edebilirsiniz. Kapaklı tasarımı sayesinde muma herhangi bir zarar gelmediği gibi rüzgarlı havalarda mum söner mi, düşer mi gibi konuları dert etmenize gerek kalmaz.

bahce

Çiftlik evinizin kuytu köşesinde bulunan bir alanı, konforlu bir koltuk ve masa ile keyifli bir kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Tabii ki odun ateşi ve yumuşacık battaniyenizin yanınızda olması şartıyla.

dekor-bahce

Bahçenizin ortasına şömine kurarak kış aylarında dahi sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Şömine başında sıcacık çayınızı yudumlayıp, arkadaşlarınızla hoş sohbetlere dalacağınız anlar sizi bekliyor.

bahce-ısık

Verandanızı kandil mumluklar ile ışıltılı ve romantik bir havaya sokabilirsiniz. Özellikle geceleri mum ışığıyla aydınlanan bahçenizde, battaniyenizin altında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

kıs-bahce

Kış aylarında bahçe keyfi yapmaktan kendinizi alıkoyamıyorsanız, yanınızdan ayırmayacağınız iki şey sıcacık bir kahve ve battaniye olmalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir