Mutfaklara hesaplı ve şık bir saklama alanı; tel raf üniteleri

Mutfağınızda nostaljik ve dekoratif bir saklama alanı yaratmak istiyorsanız, bütçenizi yormadan pratik ve kullanışlı bir düzenleme alanına sahip olabilirsiniz. Mutfağınızda eşyalarınızı koyacağınız ek bir alana ihtiyacınız varsa, oldukça hesaplı, sade tasarımlı ve hemen her yerde bulabileceğiniz tel raflar tam size göre. Tel raflara yer vererek şık ve farklı bir mutfak dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

tel-raf

Eski zamanların vazgeçilmez aksesuarlarından tel raflar, yeni modelleriyle evinize nostaljik bir hava katmaya hazırlanıyor. Koçtaş, Bauhaus ve İkea gibi mağazalarda kolaylıkla bulabileceğiniz tel raf üniteleri ile pek çok eşyanızı bir arada toplarken, aynı zamanda mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

tel-raf-4

Tel raf ünitelerini kullanırken tüm açık raf sistemlerinde olduğu gibi rafların temiz ve düzenli olmasına özen göstermeliyiz. Elimize geleni raflara karışık bir şekilde koymak yerine, alabileceği kadar eşyayı düzenli ve dekoratif bir şekilde yerleştirmekte yarar var.
Kupaları, kaseleri, tencere ve tavanızı, kuru gıdaları ve mutfakta ihtiyacınız olan pek çok eşyayı tel raflara koyarak dağınıklığını önler, aynı zamanda dekoratif bir şıklık yakalarsınız. Tel raflarınızın üzerinde kullanacağınız hasır sepetler ile eşyalarınızı daha derli toplu bir şekilde saklayabilir ve daha şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

tel-raf-3

tel-raf-2

Kapınızın arkasına asacağınız tel raflardan oluşan bir askılık ile yemek kitabı, tahta kaşık ve el bezi gibi mutfak gereçlerinizi hoş bir şekilde sergileyebilir, aynı zamanda şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

tel-raf-5

 

Tel sepetler duvara asarak ilginç bir raf ünitesine dönüştürebilirsiniz.Bu şekilde kitaplarınız için harika bir saklama alanı yaratmış olursunuz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir