Mutfaklara renk katın

Mutfaklarınızı evinizin en renkli ve sevimli alanına dönüştürmeye ne dersiniz? Bu birbirinden güzel dekorasyon örnekleri size büyük bir ilham kaynağı olacak.

yemek-mutfak

Renkli mobilyalar ve aksesuarlarla mutfağınızda canlı ve dinamik bir köşe hazırlayabilirsiniz. Yemek bölümünde masanızı bej rengi bir kanepe ve gök mavisi sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Koltuğunuzu rengarenk yastıklarla donatarak ortama canlılık katabilir, duvarları renkli tabaklar ve çerçevelerle hareketlendirebilirsiniz. Masanın üzerinde sade ve dikkat çekici bir aydınlatma kullanarak tarzınızı konuşturabilirsiniz.

renkli-mutfak

Mutfağınızı biraz renklendirmek için renkli mobilyalar ve aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Yemek köşesinde kullanacağınız yuvarlak meşe masayı mavi bir bank ve ahşap beyaz sandalyelerle tamamlayarak hoş bir kombinasyon yaratabilirsiniz.Pembe ile su yeşilinin buluştuğu çiçekli bir halı kullanarak ortama sevimli bir hava verin. Tepsi, tabak veya yemek kitaplarınızı sergileyebileceğiniz sade bir raf ünitesi ile duvarınıza hareket kazandırabilirsiniz. Dilerseniz renkli el örgüsü duvar süsleriyle şirin bir görünüm elde edebilirsiniz.

masa-mutfak

Özel tasarım parçalara meraklıysanız tasarım mobilyalarla hem şık hem de rengarenk bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Modern çizgide ahşap bir masayı rengarenk tasarım sandalyelerle tamamlayarak etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Renk renk aynalarla ortamı aydınlatırken, cıvıl cıvıl kuşlarla dolu kafes şeklinde bir lamba ile bütünlük yakalayabilirsiniz.

masa-tabure

Beyaz, pembe ve yeşilin bir arada olduğu aydınlık ve ferah bir mutfak hazırlayabilirsiniz. Dikdörtgen beyaz masanızı bank ve taburelerle tamamlayarak ortama farklı bir hava katabilir, oturma grubunu pötikare ve çiçek desenli yastıklarla süsleyerek romantik ve sıcak bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir