Renkli duvar dekorasyonları

pembe-duvar-dekorasyonu

Duvarlarınızı renkli dekorlarla süsleyerek evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Farklı boyutlarda çerçeveler,duvar süsleri, tabaklar ve aklınıza gelebilecek pek çok obje ile duvarlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.Sizler için hazırladığımız dekorasyon örneklerine gelin bakalım.

duvar-cerceve

Sevdiğiniz objeler ve figürlerden oluşan tabloları bir araya getirerek kendi duvar sanatınızı yaratabilirsiniz.

rakam-duvar

Evinizin girişinde veya koridordaki duvarda uğurlu rakamlarınızla bir kombinasyon yaratmaya ne dersiniz? Şanslı sayınızı veya özel bir günün tarihini yansıtan numaralı duvar süsleriyle hoş bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

duvar-dekor

Çiçeklerle duvarınızda hoş bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Çiçeklerle renklenen bu dekorasyonun evinize tazelik ve ferahlık katacağı kesin.

duvar-susu

Otantik parçaları seviyorsanız bu zevkinizi duvar dekorasyonunuza da yansıtabilirsiniz. İrili ufaklı hasır nihale ve amerikan servisleri uyum içinde yan yana asarak ilginç bir duvar dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

tablolar

Duvarınızda İrili ufaklı, siyah beyaz tablolara yer vererek hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Fotoğraf makinesi, balık gibi sevdiğiniz objeleri yansıtan tablolar kullanmanız ortama sevimlilik katacaktır.

dekor-duvar

Duvar dekorasyonunda öne çıkan aksesuarlardan biri de tabaklar. Renk renk desenli tabakları bir araya getirerek şık bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

tablo-duvar

Sevdiğiniz sözlerden oluşan modern tabloları bir arada sergileyerek keyifli bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir