Saklı köşelere dekorasyon fikirleri

Evinizde değerlendirme bekleyen boş alanları şık ve kullanışlı bir köşeye çevirmeye ne dersiniz?  Salonunuzda, koridorda veya yatak odanızda şifonyer ve koltuk ikilisine yer vererek hoş köşeler oluşturabilirsiniz.

salon

Salonunuzda ya da oturma odanızın uygun bir köşesinde antika bir şifonyer kullanarak şık bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz. Bu şifonyeri klasik varak detaylı bir sandalye ile tamamlayarak müthiş bir uyum yakalayın. Duvara asacağınız varak detaylı zarif bir ayna ve şamdanlar ile bu özel bölümü evinizin en şık köşesi haline getirebilirsiniz.

tablo

Koridorda boş duran köşenize klasik bir şifonyer ve ona uygun güzel bir berjer koyarak şık bir köşe yaratabilirsiniz. Dresuarın üzerinde kalan duvarı değişik boyutlarda kuşlu tablolarla süsleyerek mekanı sevimli hale getirebilirsiniz.

köşe

Yatak odanızın cam kenarındaki boş alanı sandalye ve şifonyer ikilisiyle doldurarak şık ve uyumlu bir köşe oluşturabilirsiniz. Klasik mobilyalara meraklıysanız motifli, eskitme bir şifonyer ile varak detaylı bir sandalye tercih edebilirsiniz. Şifonyerinizi eskitme varak aynalar ve gümüş şamdanlar ile tamamlayarak mekana nostaljik bir hava katın. Son olarak kristal taşlı, şapkalı kollu avize ile bütünlüğü yakalayın.

renkli

Evinizde renkli, sevimli mobilyalar kullanarak eğlenceli kişiliğinizi odanıza yansıtabilirsiniz. Oturma odanızın uygun bir köşesinde rengarenk boyanmış şirin bir şifonyer ile beyaz bir berjeri bir araya getirebilirsiniz. Her bir çekmecesi ayrı renk ve desende boyalı cıvıl cıvıl bir şifonyer  ile odanıza bambaşka bir hava katacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir