Üçgen ayaklı çalışma masaları

Çalışma masası olarak piyasada pek alternatif bulunuyor. Bunlar arasında modern ve farklı duruşuyla dikkat çeken üçgen ve x bacaklı çalışma masası modelleri şu günlerde favorilerim arasında yer alıyor. Hal böyle olunca ben de boş durmadım, sizler için üçgen ayaklı masalarla hazırlanan, birbirinden güzel dekorasyon örneklerini bir araya getirdim.

masa-calısma
Beyaz, ahşap veya metalik gibi farklı renklerde tercih edebileceğiniz bu model çalışma masaları ile odanıza modern bir hava katabilirsiniz. Üst kısmı ince bir bölmeden oluşan camlı bir masa tercih ederek hem şık hem de kullanışlı bir masaya sahip olabilirsiniz. O küçük bölmede not defterinizi veya dosyalarınızı düzenli olarak muhafaza edebilirsiniz.

ucgen-ayak

Ayaklarının altında raf şeklinde bölmesi bulunan modeller de oldukça şık ve kullanışlı duruyor. Alt taraftaki bölümlere yazıcı gibi araçlarınızı yerleştirebilir, gazete ve dergilerinizi koyabilirsiniz. Masanın üst kısmı ahşap olabileceği gibi cam olarak da tercih edilebilir.

calısma-altın-ayak

Işıltıdan hoşlanıyorsanız parlak ayaklı modeller tam size göre. Genelde spor ve modern bir havaya sahip bu çalışma masaları altın veya gümüş ayaklarla oldukça şık ve klasik bir havaya bürünüyor. Bu masaları klasik tarzda bir sandalye ve aksesuarlarla dekorunuza uyarlayabilirsiniz.

masa-ucgen-ayak-2

Açık renkli ahşap modellerle odanıza spor ve şık bir hava katabilirsiniz. Eski model ahşap bir sandalye ile mükemmel bir birliktelik yakalayın. Sandalyenizi kürklü bir minder ile süsleyerek sıcak bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

çapraz-masa

X şeklinde tasarlanmış ayaklar da oldukça hoş görünüyor. Parlak renkleri seviyorsanız ahşap yerine metal rengi bir masa tercih ederek daha havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Masanızı şeffaf Elizabeth sandalye ile tamamlayarak mükemmel bir uyuma imza atın. Çekmeceli bir model ile eşyalarınızı düzenli olarak saklayabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz.

capraz-masa

X formlu bacaklara sahip modern bir masa ile odanızda şık bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Masanızın alt bölümünde yatay şekilde bir raf bulunması gazete ve dergileriniz için güzel bir saklama alanı oluşturacaktır.

masa-2

X formlu ahşap masanızı altın detaylı modern abajurlar ve siyah beyaz çizgili sandalye ile tamamlayarak odanıza şıklık katabilirsiniz. Masanızın önündeki duvarı şerit desenli bir panoyla bambaşka bir havaya sokabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir