Yatak odalarına yazı getirin

Baharın getirdiği bu tazelik ve ferahlık hissini evlerinizde de yaşatmaya ne dersiniz? Günün tüm yorgunluğunu attığınız, yepyeni bir güne başladığınız evinizin en özel bölümü olan yatak odalarımıza biraz bahar havası katalım.

yatak-odasi

Yatağınızın başındaki duvarı, baharı anımsatan çiçekli bir duvar yapıştırıcısıyla süsleyerek odanıza canlılık katabilirsiniz. Yapı marketlerden bulabileceğiniz bu duvar yapıştırıcılarıyla odanız farklı bir havaya bürünürken, yatak başınız da şık bir görünüme kavuşacak.

Ufak dokunuşlarla yatak odanızda bahar dalları estirebilirsiniz. Örneğin; yatak başınızı yavru ağzı ve pembenin buluştuğu çiçekli bir döşemelik kumaşla kaplatmayı deneyin. Dilerseniz baş ucunuza koyduğunuz mis kokulu çiçeklerle de benzer etkiyi yakalayabilirsiniz.

renkli-yatak-odasi

Yatak odanızdaki halıları renkli, ince kilimlerle değiştirebilirsiniz. Güneşi anımsatan sarı renkli abajurlarla odanızda ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak örtüsü ve yastıklarınızda renkli ve çiçek desenli modeller tercih ederek odanıza bahar havasını getirebilirsiniz. Kırmızı beyaz pötikareli bir berjer ile odanıza enerjik bir görünüm katabilirsiniz.

renkli-yatak-odasi1

Beyaz bir yatak başı ve onu tamamlayan denizci temalı nevresim takımıyla iç açıcı ve huzurlu bir oda yaratabilirsiniz. Baş ucunuzda ayakları halattan yapılmış orijinal bir abajur kullanarak görsel bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Yazın iç açıcı renklerini odanıza taşımaya ne dersiniz? Pembe bir duvar çerçevesi, sarı komodin ve lacivert bir kilim ile odanıza yaz havası katabilirsiniz. Aksesuarlarınızı uygun tonlarda çiçekli bir nevresim takımı ile tamamlayarak capcanlı bir odaya kavuşun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir