Yaz davetlerine ilham verecek sofralar

Bahar geldi çattı, güneşli hava yüzünü gösterdi. Artık bahçelere, balkonlara çıkma zamanı. Baharla birlikte davetler, partiler, arkadaş toplantıları da beraberinde gelirken, davet sofraları kaçınılmaz bir hal alıyor. Biz de sizler için birbirinden zevkli ve sevimli sofra alternatiflerini bir araya getirdik. Pastel tonların hakim olduğu romantik masaların yanı sıra sevimli, renkli ve eğlenceli sofraları bulacağınız, yaz sofralarınıza ilham verecek dekorasyon önerileri burada.

bahce-masa

Beyaz rengin hakim olduğu sade bir sofra ile ortama ferahlık katın. Dilerseniz renkli bir çiçekle masanızı canlandırabilirsiniz.

Yuvarlak bir masa, küçük çaplı arkadaş davetleriniz için idealdir. Pembe ve beyazın mükemmel uyumunu sofranıza taşıyıp misafirlerinize harika bir görsel şölen sunabilirsiniz. Masanızın ortasına güzel bir çiçek koyarak son dokunuşu yapın.

rengarenk-masa

Rengarenk, enerjik ve çiçeklerle bezenmiş bir sofra ile bahçelerinize renk katabilirsiniz. Sofranızı birbirinden sevimli amerikan servislerle ve renkli çatal bıçaklarla donatın. Renkli cam kavanozları vazo olarak kullanarak farklı ve şık bir sunuma imza atabilirsiniz.

bahçe

İlham veren sofralardan biri de; bu karpuzlu, mısırlı, mini burgerli olan. Sizce de harika değil mi?

Pembe ve yeşilin müthiş uyumunu küçük bahçelerinize taşıyabilirsiniz. Beyaz bir yuvarlak masayı pembe sandalyeler ve yeşil bir şemsiye ile dekore ederek renkli ve sıcacık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

masa-kırmızı

Puantiyeli yemek takımı ve aksesuarlarla sofranıza sevimlilik katabilirsiniz. Özellikle kırmızı renk kullanmanız ortama pozitif bir enerji katacaktır.

yesil-masa

Su yeşili tonlarında romantik bir masa ile iç açıcı sofralar yaratabilir, renkli bardaklar ve vazolar kullanarak sofranıza farklılık katabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir