Yemek odalarında yaz havası yaşatın

yemek-odasi-pembe

Yazın bu güzel, ferahlatıcı havasını yemek odalarınıza taşımaya ne dersiniz? Birkaç ufak dekorasyon fikri ile yemek odalarınızı canlı, iç açıcı bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Salonunuzun köşesinde yer alan yemek bölümünde masanızı zarif bir kanepe ve katlanır sandalyeler ile tamamlayabilirsiniz. Yemek odanızda ahşap ile pembe ve beyaz birlikteliğini harmanlayarak sevimli ve sıcak bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Yazı çağrıştıran ve huzur veren pembe renkli bir kanepeyi beyaz katlanır sandalyeler ile tamamlayarak mekana bambaşka bir hava katın. Minimalistik tablolar ile mekana hareket katarken,  küçük dekoratif mumluklar ile romantik bir ambiyans oluşturun.

renkli-sandalye

Gök kuşağının tüm renklerini odanıza taşımaya ne dersiniz? O halde yemek masanızın etrafına farklı renkte sandalyeler yerleştirerek canlı ve enerjik bir oda yaratın. Birbirinden güzel ve farklı tablolar ile odanıza modern bir hava katabilirsiniz. Mekana ferahlık kazandırmak için halıları ortadan kaldırın.

ahsap-masa

Yazın sıcaklığını biraz olsun hafifletmek için odanızda doğal renkler tercih edin. Açık renk ahşap ve krem tonlarıyla evinizde daha ferah ve samimi bir hava yakalayabilirsiniz. Odanızın dekorasyonunu mumlar ve çiçekler ile tamamlayarak mekana tazelik katın.

mavi-salon

Yemek odanıza yaz havası getirmek için serinlik hissi veren mavi rengini kullanabilirsiniz. Beyaz ahşap masanızı mavi sandalyelerle tamamlayarak huzur verici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Yemek masanızın yanında gök mavisi zarif bir konsol kullanarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Klasik çizgiye sahip yemek odanızı iddialı bir aydınlatma ile tamamlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir